Sık Yanıtlanan Sorular

MÄMÄCEY gerçek besin yaratan bir mutfak. Üstelik de tüm urunlerin sadece sipariş üzerine hazırlandığı, yemek israfına hayır diyen bilinçli bir mutfak.

Bu felsefe ile ürünlerimiz haftada sadece 1 gün, Çarsamba günleri gönderilmek üzere sipariş üzerine hazırlanır. Siparişler her hafta Salı öğlen 12’ye kadar WhatsApp hattımız üzerinden alınır ve ürünlerimiz her Çarsamba günü için hazırlanıp teslim edilir. Salı oğlen 12:00’den sonra gelen siparişler bir sonraki haftanın üretimine eklenir.

Her hafta Çarsamba gününe hazırlanan ürünlerinizi saat 13:00-17:00 arasında Beşiktas Barbaros Bulvarı üzerindeki Renaissance Polat Bosphorus Otel’in giriş katında bulunan mutfağımızdan teslim alabilirsiniz. Yol tarifi için tıklayınız.

Ürünleri size göndermemizi isterseniz;

– Özel Kurye: İstanbul içi gönderim ücreti 25,-₺ (Aynı gün teslimat)
– Kargo*: İstanbul & Ankara & İzmir & Bursa gönderim ücreti 10,-₺ (1-2 iş günü içinde teslimat)

*Bazı ürünlerimiz kargo gönderimine uygun değildir. Lütfen sipariş verirken bilgi alınız.

Ödemenizi banka havalesi ile yapabilirsiniz. Çarşamba günü teslim edilecek siparişleriniz için ödemenizi en geç Salı 17:00’ye kadar yapmanızı ve bize dekontu göndermenizi rica ederiz. Siparişinizi oluşturduktan sonra toplam tutar ve ödeme bilgilerini göndereceğiz.

Teslimat yöntemi olarak “mutfaktan teslim” tercih edenler, ödemeyi banka havalesi veya nakit/kredi karti yöntemlerinden biri ile teslim anında da yapabilirler.

Banka Hesap Bilgileri
Banka adı: Türk Ekonomi Bankası
Hesap sahibi: Polat Turizm Otelcilik Tic.San. A.Ş
IBAN: TR 68 0003 2000 0000 0033 5917 37

Sorunuzun yanıtı burada değilse, lütfen MÄMÄCEY ile iletişime geçin.